• امروز : جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 1 March - 2024
2

تثبیت روند صعودی بیت کوین و جهش بزرگ سولانا

  • کد خبر : 34694
  • ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱
تثبیت روند صعودی بیت کوین و جهش بزرگ سولانا

اکوایران: بیت کوین توانسته افزایش قیمت خود را تثبیت کند و با افزایش بازار کریپتو، ارز دیجیتال سولانا قصد دارد جایگاه خود را در کانال صد دلاری تقویت کند.

اخبار اقتصادی، نوسانات قیمت بیت کوین در سه روز گذشته محدود شده و بزرگترین ارز دیجیتال شرایط را برای شکستن رکورد قیمت فراهم می کند.

بر اساس گزارش CryptoPotito، علاوه بر بیت کوین، سایر ارزهای دیجیتال از جمله Solana و Avalanche نیز در هفته گذشته توانسته اند افزایش قیمت داشته باشند.

تثبیت قیمت بیت کوین

در حال حاضر بیت کوین با قیمتی در حدود 42000 دلار معامله می شود و این ارز دیجیتال توانسته خود را در کانال 42000 دلار قرار دهد. قیمت این ارز دیجیتال در روزهای شنبه و یکشنبه کمی نوسان داشت، اما هفته گذشته قیمت این ارز دیجیتال جریان متفاوتی داشت. بزرگترین ارز دیجیتال نیز هفته گذشته به کانال 39000 دلاری سقوط کرد.

طی 10 روز گذشته، تسلط بیت کوین در بازار کلی ارزهای دیجیتال افزایش یافته است. در حال حاضر درصد تسلط این ارز دیجیتال حدود 4.52 درصد است. این درصد نشان دهنده نسبت کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال است که به بیت کوین نسبت داده می شود. درصد تسلط بالاتر نشان می دهد که بیت کوین نفوذ یا کنترل بیشتری بر بازار کلی ارزهای دیجیتال در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال در طول دوره مشخص شده داشته است.

اعلان جنگ سولانا در سطوح بالاتر مقاومت

رفتار اکثر ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر مانند بیت کوین بوده و قیمت آنها نوسان نداشته است. رمزارزهای Conflux و Sui از جمله استثناهایی هستند که ارزش پیدا کرده اند و قیمت آنها به ترتیب 10 و 3 درصد افزایش یافته است.

در حالی که سولانا نسبت به 24 ساعت گذشته با رشد بیش از 5 درصدی قیمت همراه بوده است، ارزش این ارز دیجیتال در هفته گذشته 10 درصد افزایش یافته است. این ارز دیجیتال به موفقیت بزرگی دست یافته است و تا حدود ساعت 11 شب به وقت ایران با قیمت بیش از 100 دلار معامله می شود. سرمایه گذاران امیدوارند که 100 دلار به حمایت سولانا تبدیل شود تا این ارز دیجیتال بتواند از سطوح مقاومت بالاتر عبور کند.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز دوشنبه (9 فوریه) بین 41824 تا 43301 دلار بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت 23 به وقت ایران در آستانه 43000 دلار معامله می شد. تغییرات قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود هزار دلار افزایش یافته است. ارزش تراکنش بزرگترین ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 19.90 میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته تقریباً 6 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از ۲۲۳۷ دلار به ۲۳۱۱ دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا ساعت 23:00 شب به وقت ایران در حدود 2300 دلار معامله می شد. تغییرات قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود 40 دلار افزایش یافته است. حجم معاملات این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 72.8 میلیارد دلار بوده و ارزش اتریوم نسبت به هفته گذشته 3 درصد کاهش داشته است.

منبع اکو ایران

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=34694

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.