• امروز : شنبه, ۵ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024
0

سامانه مدیریت یکپارچه فروش کالا و خدمات در فرودگاه‌های کشور مستقر می‌شود

  • کد خبر : 33118
  • ۱۱ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۶
سامانه مدیریت یکپارچه فروش کالا و خدمات در فرودگاه‌های کشور مستقر می‌شود

اخبار اقتصادی – عضو هیات مدیره و راهبر معاونت برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه‌ها از برنامه‌ریزی برای استقرار و پیاده سازی سامانه مدیریت یکپارچه فروش کالا و خدمات در فرودگاه های کشور خبر داد.

به گزارش اخبار اقتصادی از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، هادی یوسف پورآذری هدف از برنامه‌ریزی برای استقرار و پیاده سازی سامانه مدیریت یکپارچه فروش کالا و خدمات در فرودگاه های کشور را نظارت بر قیمت و فروش کالا و خدمات، دسترسی به گردش مالی و اقتصادی کسب و کارهای فرودگاهی، بهره‌مندی از منافع حاصل از فروش کالا و خدمات از طریق اخذ حق استفاده (concession) و … دانست.

وی اظهار داشت: در این راستا نشست‌ها و جلساتی با شرکت‌های واجد شرایط به منظور بررسی نحوه و چگونگی استقرار سامانه مزبور و ابعاد مختلف اجرایی آن برگزار شده است.

پورآذری گفت: دو شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش(SEP) و شرکت به پرداخت ملت بعنوان دو متقاضی در مرحله ارایه پروپوزال پیشنهادی مربوطه هستند و متعاقب آن پس از انجام بررسی‌های لازم، اقدام بایسته در چارچوب قوانین و مقررات جاری با اخذ مجوزهای لازم از مبادی ذیربط صورت خواهد گرفت.

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=33118

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.