• امروز : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 July - 2024
5

ETF های اتریوم؛ شاید به زودی

  • کد خبر : 34461
  • ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
ETF های اتریوم؛  شاید به زودی

اکوایران: شواهد نشان می دهد که پس از تشکیل ETF اسپات بیت کوین، به زودی شاهد شکل گیری آن برای اتریوم خواهیم بود.

اخبار اقتصادی، در حالی که در نهایت شاهد شکل گیری صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF های نقطه ای) بودیم، این صنعت به سمت هدف بعدی خود که پذیرش ETF های نقطه ای اتریوم است در حال حرکت است.

طبق گزارشی از کوین تلگراف، تایید صندوق اتریوم اکنون نه تنها قطعی است بلکه قریب الوقوع است. در حالی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بیش از 10 سال است که آن را با چندین نقص رد کرده است، به نظر می رسد که سازمان دیده بان دیگر نمی تواند پشت این نقص های عظیم پنهان شود.

رگولاتور به جای پیروی از فرآیندی که همیشه برای این محصولات کاملاً واضح بوده است، برنامه‌های کاربردی را صرفاً بر اساس «سوگیری» علیه بیت‌کوین رد کرد. تعصبی که در نهایت با شکایت شرکت سرمایه گذاری «Grayscale» به پایان رسید.

واقعیت این است که در حال حاضر یک میلیارد دلار دارایی در صندوق بیت کوین بلک راک وجود دارد.

اما به نظر می رسد که چنین شرایطی برای صندوق های اتریوم دیده نخواهد شد. در حال حاضر، هفت برنامه برای وجوه اتریوم روی میز کمیسیون وجود دارد. این بار VanEck اولین متقاضی در مهلت 23 می 2024 است. آخرین مهلت درخواست Blackrock نیز مرداد است. اما در حالی که ما معمولاً انتظار داریم که بزرگترین مدیر دارایی شرایط تصویب را دیکته کند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرده است که از قبل بررسی برنامه های VanEck را آغاز کرده است.

به این ترتیب، شما باید یک دلیل استثنایی خوب برای رد ارائه دهید، که ممکن است تأثیر منفی بر سایر برنامه های در حال انتظار داشته باشد. به همین دلیل است که بازار مطمئن است که در ماه مه تایید خواهد شد.

و این نتیجه فقط برای محصول اتریوم نخواهد بود. اکنون راه برای هر نوع محصول قابل مبادله مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده یا پشتیبانی شده توسط آنها روشن است.

تنها مانع احتمالی برای تایید اتریوم نقدینگی است. همانطور که اندازه و مقیاس بازار برای بیت کوین اسپات نگران کننده بود، برای اتریوم که حرکت به سمت اثبات سهام، عرضه اتریوم را محدودتر کرده است، بیشتر نگران کننده است.

علاوه بر این، در حالی که بیت کوین، که اکنون صرفاً به عنوان ذخیره ارزش استفاده می‌شود، می‌تواند به مدت طولانی در صندوق‌های سرمایه‌گذاری بزرگ نگهداری شود، اتریوم یک ارز فعال است که برای پرداخت تعداد فزاینده تراکنش‌ها در یک زنجیره بسیار قابل ترکیب استفاده می‌شود.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه (4 بهران) بین 39565 تا 40535 دلار بود. تغییرات قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن بیش از 1116 دلار افزایش یافته است. حجم تراکنش بیت کوین در 24 ساعت گذشته 54.26 میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته بیش از 6 درصد کاهش داشته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از ۲۲۱۲ دلار به ۲۲۶۴ دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا ساعت ۱۸ به وقت ایران حدود ۲۲۲۴ دلار معامله می شد. تغییرات قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن بیش از 23 دلار افزایش یافته است. حجم تراکنش های اتریوم در 24 ساعت گذشته 20.13 میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته 12 درصد کاهش یافته است.

منبع اکو ایران

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=34461

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.