• امروز : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 2 March - 2024
0

خودروسازان به وعده‌های خود در قبال زمان تحویل خودرو با قیمت اعلامی عمل کنند

  • کد خبر : 33042
  • ۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷
خودروسازان به وعده‌های خود در قبال زمان تحویل خودرو با قیمت اعلامی عمل کنند

اخبار اقتصادی – نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در تذکری تصریح کرد: خودروسازان به وعده‌های خود در قبال زمان تحویل خودرو با قیمت اعلامی عمل کنند.

به گزارش آریا ، محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 10 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری ضمن تقدیر از رئیس مجلس بابت راه‌اندازی سامانه شفافیت آراء عنوان کرد: انصافاً این حرکت که به صورت داوطلبانه بود و یکی از پیگیری‌کنندگان آن شخص رئیس مجلس بود به مرحله خوبی رسیده و اکثریت نمایندگان به آن پیوسته‌اند. فقط یک تذکر لازم است و آن هم اینکه قرار بود تمام آراء ما شفاف باشد ولی بعضاً برخی از آراء به شکل شفاف منعکس نمی‌شود و لازم است این موضوع اصلاح شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس ادامه داد: حتی آرای مربوط به بودجه نیز می‌تواند به صورت شفاف در معرض عموم قرار گیرد.

وی افزود: موضوع بعد اینکه فضای تخریبی نسبت به بعضی از نمایندگان ایجاد شده که مطابق ماده 79 قانون انتخابات تقاضا دارم که نمایندگانی که به دنبال احقاق حقوق ایثارگران بودند را مخالف موضوع جلوه می‌دهند.

نقدعلی در خصوص موضوع خودرو نیز گفت: در این زمینه ما قانون واردات خودرو را مصوب کردیم اما دولت با بهانه و توجیه کمبود ارز و افزایش قیمت آن از واردات خودرو جلوگیری می‌کند که در این زمینه آیین‌نامه مربوطه نیز مشخص شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: در سامانه ایران خودرو و سایپا موعد تحویل خودرو زمستان 1402 قید شده ولی وقتی به سایت مراجعه می‌شود تاریخ دیگری را منظور کرده‌اند یا در زمینه قیمت خودرو برخلاف قیمت اعلامی چیز دیگری اعلام شده کخه تقاضا دارم نسبت به این موضوع رئیس مجلس دستور ویژه دهند تا تابوی انحصار شکسته شود و به صلابه کشیدن دو خودروساز داخلی پیگیری شود./

پایان پیام

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=33042

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.