معرفی سریال ترکی A Different Person (Bambaşka Biri) + داستان و بازیگران

سریال ترکی آدم متفاوت Bambaşka Biri با بازی Hande Erçel و Burak Deniz جدیدترین درام جنایی و جنایی فاکس ترکیه است که دوشنبه شب ها پخش می شود.

هانده ارچل یکی از زیباترین و زیباترین بازیگران زن ترکیه ای. که در این سریال با شریک سابقش بوراک دنیز همبازی شده است. این سریال در ابتدا قرار بود با نام غریبه درون من (İçimizdeki Yabanci) نمایش داده شود، اما نام آن به دو غریبه (İki Yabanci) تغییر یافت. در نهایت Bambaşka Biri نام قطعی سریال شد.

یک فرد متفاوت سابقه جنایی، پلیسی و روانی دارد. داستان یک بیمار روانی (چند شخصیتی) که با یادآوری گذشته تصمیم به انتقام می گیرد. شخصیت دیگر او مجری و گزارشگر معروف ترکیه ای با همکاری دادستان پرونده به دنبال قاتل می گردد. بی خبر از اینکه او قاتل خودش است!

خلاصه داستان سریال ترکی A Different Person

خلاصه داستان سریال ترکی Bambaşka Biri
                                                                                خلاصه داستان سریال ترکی A Different Person

جدیدترین پروژه هانده ارچل به نام «در خانه ام بکوب» از این شبکه پخش شد و مخاطبان زیادی داشت. در این سریال کمدی عاشقانه هانده و کرم بورسین با هم بازی کردند و داستانی جذاب ارائه کردند. تاریخچه سریال Bambaşka Biri. به خواندن ادامه دهید.

هانده ارچل و بوراک دنیز در سریال بامباسکا بیری

پوستر بی نظیر هانده ارچل در سریال بامباسکا بیری

هانده ارچل و بوراک دنیز در سریال بامباسکا بیری
هانده ارچل و بوراک دنیز در سریال بامباسکا بیری

تاریخچه سریال Bambaşka Biri. : در این سریال که برای شبکه ترکی فاکس ساخته شده، هانده ارچل نقش دادستان لیلا را بازی می کند. او با پدر و مادرش از شهر دیگری به استانبول می آید و سعی می کند پرونده قتل یک تاجر معروف را حل کند.

بوراک دنیز که پیش از این در سریال عشق حرف حالش منده به همراه هانده ارچل پانتر ستاره ترکیه ای ظاهر شده بود در نقش خبرنگاری معروف به نام کنان بازی می کند. پیدا شدن جسدی در جنگل لیلا و کنان، دادستان و گزارشگر سریال را با فردی متفاوت آشنا می کند.

در ابتدای تریلر مشخص است که یکی از زاغه نشینان کنان را متهم نشان می دهد. لیلا دادستان تلاش می کند تا کنعان، خبرنگار و مجری معروف را از نزدیک بیشتر بشناسد.

به نظر می رسد کنان اوزترک از کودکی با بیماری روانی (چند شخصیتی) دست و پنجه نرم می کرد. در نتیجه یک تغییر ذهنی، او معتقد است که دوان است. Doan یکی دیگر از شخصیت های کنان است که گذشته خود را به یاد می آورد و می داند که او پسر خوانده دادستان اصلی است.

دوان پس از یک آتش سوزی عمدی در بهزیستی درد زیادی دارد. بر اثر این حادثه ناگوار، او دچار اختلال چند شخصیتی شده و به دنبال انتقام از عاملان آتش سوزی است. حمدی آتلبایی اولین قربانی او نیز در این حادثه دست داشته است.

  • بهترین سریال هانده ارچل (Hande Erçel) + داستان پول او

احتمال حذف بوراک دنیز از سریال بامباسکا بیری

پوستر بی نظیر بوراک دنیز در سریال Bambaşka Biri

خلاصه داستان سریال ترکی Bambaşka Biri

  • مصاحبه تصویری با نیلپری شاهینکایا درباره حکم زندان بوراک دنیز.

با توجه به اینکه بوراک دنیز به هفت سال حبس تعزیری محکوم شده است، هنوز مشخص نیست سرنوشت او در سریال و نقشش چه خواهد شد. اما اگر باید حکم را اجرا کند، تهیه کننده سریال باید به دنبال فرد جدیدی باشد. با توجه به ضبط سه قسمت از این سریال، احتمال حذف بوراک دنیز از سریال Bambaşka Biri کار عوامل را سخت می کند.

نقد و بررسی سریال ترکی A different person

مورات سونر یوتیوبر معروف ترکیه ای یکی از منتقدان کنایه در این کشور است. او در کانال یوتیوب خود سریال های جدید را بررسی می کند. در آخرین ویدئویش نقد و بررسی سریال ترکی Bambaşka Biri پرداخت. وی ضمن اشاره به اینکه این سریال فضایی جدید و متفاوت دارد به بررسی نکات منفی سریال پرداخت.

به گفته مورات سونر، بازی هانده ارچل و بوراک دنیز با اینکه بازیگرانی توانا بودند، متاسفانه در این سریال ضعیف بود. او درباره هانده ارچل می گوید: متأسفانه او قربانی یک سیستم مد اشتباه است. به عقیده خیلی ها بازیگر زن باید زیبا باشد! و این سیستم باعث شده که هانده نتونه میمیک و بازی خوبی ارائه کنه.

سپس به چگونگی تغییر شخصیت کنان در دوان اشاره می کند و می گوید:

آنها می توانستند این بیماری را به شکلی بهتر و واقعی تر نشان دهند.

این سریال به تازگی پخش خود را آغاز کرده است و باید دید چقدر موفق خواهد بود.

سوالات متداول

یک سریال با افراد مختلف چند قسمت دارد؟

این سریال هم اکنون پخش می شود و تعداد قسمت های آن مشخص نیست.

اسم آهنگی که در سکانس عاشقانه لیلا (هنده) و کنان (بوراک) پخش میشه چیه؟

Mabel Matiz – Müphem

آیا لیلا و کنان در سریال ترکی عاشق شخص دیگری شدند؟

در قسمت هفتم سریال ترکی فردی متفاوت به نام کنان برای ارتباط با لیلا از خبرنگاری و مجری گری منصرف شد و این موضوع را در برنامه زنده اعلام کرد. لیلا با دیدن این صحنه هیجان زده شد و به دیدن کنعان رفت.

منبع فیگار

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا