• امروز : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 July - 2024
5

گواهينامه‌هاي استانداردهاي ISO 9001:2015 و HSE-MS شرکت آزمايشگاه فني و مکانيک خاک تمديد شد

  • کد خبر : 29661
  • ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱
گواهينامه‌هاي استانداردهاي ISO 9001:2015 و HSE-MS شرکت آزمايشگاه فني و مکانيک خاک تمديد شد

به گزارش اخبار اقتصادی – ممیزی خارجی مراقبتی نوبت دوم گواهینامه استانداردهای ISO 9001:2015 و HSE- MS شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، توسط شرکت TUV پاسارگاد ایران، نماینده شرکت MTIE آلمان و با اعتباردهی مرجع DAKKS انجام و این گواهینامه‌ها تایید و تمدید شد.

به گزارش به گزارش اخبار اقتصادی از شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، فرشید کریمی مدیر دفتر برنامه و بودجه و سیستم کیفیت و HSE شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: ممیزی خارجی مراقبتی نوبت دوم گواهینامه استانداردهای ISO 9001:2015 و HSE- MS شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، توسط شرکت TUV پاسارگاد ایران، نماینده شرکت MTIE آلمان و با اعتبار دهی مرجع DAKKS انجام و این گواهینامه‌ها تایید و تمدید شد.

مدیر دفتر برنامه و بودجه و سیستم کیفیت و HSE شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک،‌ افزود: تیم ممیزی با بررسی اقدامات و مستندات شرکت و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان گیلان، اصفهان و خوزستان به صورت نمونه برای ممیزی انتخاب و مستندات کیفیت ارائه خدمات به مشتریان، سطح رضایت‌مندی مشتریان و همچنین کارکنان و نیز میزان رعایت اصول و استانداردهای ایمنی و دیگر موارد مرتبط طی ماه‌های گذشته در شرکت مورد سنجش و ممیزی قرارگرفت.

کریمی اضافه کرد: در این جلسه مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و معاونین ستادی و مدیران استان‌های گیلان، اصفهان و خوزستان حضور داشتند. مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با تشریح وضعیت کلی شرکت، شعب و پروژه‌های پیش روی سازمان در جهت بهبود وضعیت و ارتقاء عملکرد و همچنین توسعه بازار و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و همچنین ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت نقطه نظرات خود را ارائه و از تیم ممیزی خواستند با نگاه تیزبینانه و بی‌طرفانه خود شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را در ارائه مطلوبتر خدمات یاری کنند.

در ادامه کلیه واحدهای اعلام شده مطابق برنامه ممیزی با جدیت و تلاش کامل ، پاسخگوی ممیزان بودند.

وی همچنین اضافه کرد: شرکت TUV پاسارگاد ایران، نماینده رسمی شرکت MTIC کشور آلمان در ایران به صورت سالیانه و طی سه سال به شکل مستمر شرکت را مورد بررسی قرارد داده است که این ممیزی نوبت دوم با موفقیت برگزار و بزودی این گواهینامه‌های مربوطه تمدید خواهد شد.

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=29661

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.