رئیس جمهور جدید آرژانتین به بیت کوین وسواس دارد

اکوایران: پس از پیروزی خاویر میلی در انتخابات ریاست جمهوری آرژانتین، ارزش بیت کوین افزایش یافته است، زیرا آقای میلی یکی از حامیان استفاده گسترده از بیت کوین به حساب می آید.

به گزارش اخبار اقتصادی، پس از پیروزی «خاویر مایلی» در انتخابات ریاست جمهوری آرژانتین که روز یکشنبه (28 نوامبر) برگزار شد، بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی به خود گرفت.

به گزارش کوین دسک، رئیس جمهور جدید آرژانتین که از حامیان سرسخت استفاده از بیت کوین به شمار می رود، پس از اعلام پیروزی خود باعث شد که قیمت این ارز دیجیتال دوباره به کانال 37000 دلار افزایش یابد. به عبارت دیگر، قیمت بیت کوین در 24 ساعت پس از پیروزی خاویر میلی حدود 3 درصد رشد داشته است.

انتخاب میلی به عنوان رئیس جمهور آرژانتین می تواند یک تغییر بازی برای بیت کوین باشد. او از حامیان کنترل سیستم پولی توسط شرکت های خصوصی است و معتقد است که استفاده از بیت کوین می تواند به رونق اقتصاد کمک کند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که میلی به طور رسمی کسب درآمد از بیت کوین را به صورت قانونی در آرژانتین پیشنهاد نکرده است.

خاویر میلی در شرایطی ریاست جمهوری آرژانتین را برعهده گرفت که نرخ تورم این کشور به بیش از 140 درصد رسیده است.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز دوشنبه (29 نوامبر) بین 36857 تا 37735 دلار بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت 23 به وقت ایران با قیمت بیش از 37600 دلار معامله می شد. تغییر قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود 800 دلار افزایش یافته است. حجم تراکنش بیت کوین در 24 ساعت گذشته 21 میلیارد و 56 میلیون دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته بیش از 2 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از 1994 دلار به 2640 دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت 11 شب به وقت ایران با قیمت بیش از 2040 دلار معامله می شود. تغییرات قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود 60 دلار افزایش یافته است. حجم معاملات اتریوم در 24 ساعت گذشته 13 میلیارد و 11 میلیون دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته بیش از 2 درصد کاهش داشته است.

منبع اکو ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا