• امروز : یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024
0

6 هزار واحد مسکن شهری تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

  • کد خبر : 31516
  • ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱
6 هزار واحد مسکن شهری تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اخبار اقتصادی – معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل و بهره‌برداری 6 هزار واحد شهری دیگر تا پایان امسال توسط آن بنیاد خبر داد و گفت: با افتتاح 6 هزار واحد مسکن شهری، میزان افتتاح‌های واحدهای نهضت ملی مسکن به 16 هزار واحد می‌رسد.

حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت آن بنیاد، توضیح داد: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد تاکنون 176 هزار و 412 واحد وارد فاز عملیات و اجرایی شده است. همچنین این بنیاد در موضوع مسکن اقشار کم درآمد نیز حدود 16 هزار واحد در شهرها نیز در دست اجرا دارد که در مجموع در بخش شهری بیش از 192 هزار واحد در حال اجراست.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن ادامه داد: در حال حاضر اراضی تامین شده برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تحت مسئولیت بنیاد در شهرها به استعداد 288 هزار واحد است که زمین موثر اجرای این طرح که قابلیت مسکونی دارد به تعداد 224 هزار واحد است.

سهرابی توضیح داد: در برنامه است تا 6 هزار واحد احداث شده توسط بنیاد مسکن در شهرها تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

به گفته وی، از زمان اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد 10 هزار واحد به بهره‌برداری رسیده و مقرر است تا پایان امسال واحدهای بهره‌برداری شده به 16 هزار واحد در شهرها برسد.

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=31516

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.