2 هزار و 377 خودرو اهدا شد/ بزرگترین مزایده ها در استان کرمان برگزار شد

به گزارش اخبار اقتصادی به نقل از مرکز مطبوعاتی قوه قضائیه – حجت الاسلام والمسلمین محسنی آژه ای، دوشنبه 21 دی ماه 1401 در بازدید سرزده از پارکینگ مرکزی خودروهای توقیفی یا توقیفی در پرونده مواد مخدر در کرمان وی خطاب به مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بر چه اساسی اعلام می کنید خودروها را با گواهینامه قضایی توقیف کرده اید در حالی که در برخی موارد مدرکی از آن مجوزها ندارید؟ آیا می توان خودرو را به پارکینگ ستاد مبارزه با مواد مخدر آورد اما مشخص نیست خودرو متعلق به کدام پرونده است؟

رئیس قوه قضائیه همچنین به نگهداری 135 دستگاه خودروی سنگین در پارکینگ مرکزی خودروهای توقیف یا توقیف شده در پرونده مواد مخدر کرمان اشاره کرد و گفت: در حالی که امروز نیاز شدیدی به خودروهای سنگین در بنادر کشور وجود دارد. حمل و نقل کالاهای مختلف، 135 خودرو در پارکینگ ستاد مبارزه با مواد مخدر کرمان حضور نداشته باشند. اگر تخصیص این خودروها به سرعت مشخص نشود، در زیر باد و باران و آفتاب مستهلک شده و آسیب می بینند.

بر این اساس حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژی به رئیس کل دادگستری استان کرمان دستور داد تا در اسرع وقت کارگروهی متشکل از نمایندگان استانداری، مرکز مبارزه با مواد مخدر و قوه قضائیه تشکیل شود تا در آن کارگروه وضعیت خودروهای مرتبط با مواد مخدر کشف شده در پارکینگ مرکزی کرمان هنوز مشخص نیست. رئیس قوه قضائیه در این خصوص اظهار داشت: رئیس دیوان عالی استان کرمان موظف است در کارگروه خودروهای توقیفی یا توقیف شده در پارکینگ مرکزی کرمان گزارش گام به گام را ارائه کند.

برگزاری مزایده فروش 1000 خودروی توقیفی در پرونده های مواد مخدر در کشور با اقدام دادگستری استان کرمان

با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه در 15 شهریور 1402 مقدمات برگزاری اولین مزایده فروش 1000 دستگاه خودرو در این استان فراهم شد و در نهایت 621 دستگاه خودرو از پارکینگ شورای هماهنگی به فروش رسید. . و مبلغ 105 میلیارد تومبه به حساب خزانه دولت واریز شد.

برگزاری دومین مزایده فروش یک هزار و 367 دستگاه خودرو توقیف شده مواد مخدر در کرمان

همچنین در 12 آبان 1402 تعداد 1367 دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف شده از قاچاق مواد مخدر به مزایده گذاشته شد.

در مجموع با دستور رئیس قوه قضائیه با اقدامات دادگستری استان کرمان فروش 2 هزار و 377 خودرو توقیف شده توسط استان کرمان در دو مرحله مزایده انجام شد.

معاون اول قوه قضاییه امروز در جریان سفر رئیس قوه قضائیه به استان کرمان به نمایندگی از رئیس قوه قضائیه از پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان بازدید و در فروش اقلام ضبط شده شرکت کرد. کالاها ماشین ها.

منبع رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا