• امروز : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 24 June - 2024
0

قیمت دلار قیمت خودروهای مونتاژی و داخلی را متعادل نگه داشت

  • کد خبر : 39986
  • ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۱
قیمت دلار قیمت خودروهای مونتاژی و داخلی را متعادل نگه داشت

به گزارش اخبار اقتصادی، قیمت خودرو امروز سه شنبه 24 خرداد 1403 در تمامی محصولات ثابت می ماند. حفظ تعادل در بازار به دلیل تعطیلی است و بازار با تلاطم خاصی مواجه نشده است.

نرخ دلار به عنوان مهمترین محرک بازار خودرو تاثیر خود را بر این بازار نشان نداد. بنابراین بازار همچنان بدون تغییر گزارش می دهد.

بازار ملی خودرو صبح امروز با ثبات بود.

سورن پلاس (فول) و دنا پلاس (برسی) هر دو محصول شرکت ایران خودرو امروز نسبت به گذشته بدون تغییر هستند. و هر کدام به ترتیب 719 میلیون تومان و 806 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

رانا پلاس و تارا اتومات V4 از دیگر رده های محصولات این شرکت بدون تغییر 616 میلیون تومان و یک میلیارد و 41 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

محصولات کوئیک اتوماتیک و شاهین جی (سقف کشویی) شرکت سایپا هر کدام به قیمت 540 میلیون تومان و 718 میلیون تومان بدون تغییر گزارش شده است.

و بقیه محصولات ملی صبح امروز تغییر قیمت نداشتند و با حفظ تعادل به کار خود ادامه دادند.

قیمت خودروهای مونتاژ شده.

قیمت خودروهای مونتاژی مانند محصولات داخلی کاملا ثابت است.

X22 Pro دستی و توماس به ترتیب.

Arizo 6 Pro و Tigo 8 Pro (Hybrid) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین دستخوش تغییراتی نشده اند. و هر عدد به قیمت 1000 میلیون و 585 میلیون تومان و 3000 میلیون 10 میلیون تومان به فروش می رسد.

جک S5 و KMC K7 از جمله محصولات ستاره کرمان موتور هستند که با حفظ ثبات خود نسبت به روزهای گذشته با قیمت یک میلیارد و 640 میلیون تومان و یک میلیارد و 810 میلیون تومان خرید و فروش می شوند.

دیگنیتی پرستیژ یکی از محصولات مونتاژی جذاب شرکت بهمن موتور بدون تغییر باقی ماند و قیمت آن 2.17 میلیارد تومان بود.

منبع رکنا

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=39986

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.