• امروز : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 July - 2024
5

فراتر از خط پایان: شرط فراری بر روی ارزهای دیجیتال نتیجه داد

  • کد خبر : 30525
  • ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷
فراتر از خط پایان: شرط فراری بر روی ارزهای دیجیتال نتیجه داد

اکوایران: گزارش ها نشان می دهد که تصمیم فراری برای پذیرش پرداخت با استفاده از بیت کوین یک پیروزی بزرگ برای بازار ارزهای دیجیتال و خودروساز ایتالیایی بوده است.

به گزارش اخبار اقتصادی، تصمیم اخیر فراری مبنی بر اجازه به ساکنان ایالات متحده برای خرید خودروهای خود با استفاده از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، یکی از پیروزی های مهم بازار ارزهای دیجیتال در سال 2023 محسوب می شود.

به گزارش کوین تلگراف، این سازنده خودروهای لوکس به تقاضای فزاینده برای گزینه های پرداخت جایگزین از سوی مشتریان خود پاسخ داده است. تصمیم فراری با تمرکز بر اطمینان از مشروعیت منابع ارزهای دیجیتال و حذف خطرات نوسانات مرتبط با نرخ ارز دیجیتال اتخاذ شد. نکته مهم این است که تراکنش ها با ارز سنتی انجام می شود و فروشندگان و همچنین شرکت فراری مستقیماً ارزهای دیجیتال را مدیریت نمی کنند.

این شرکت از BitPay برای تسهیل پرداخت های رمزنگاری شده استفاده کرده است. یک شرکت معروف پرداخت رمزنگاری که به برندهای جهانی مانند AMC Theaters و Newegg خدمات ارائه می دهد. در نتیجه، مشتریان فراری در 10 مکان ایالات متحده، از جمله واشنگتن و لاس وگاس، اکنون می توانند از ارز دیجیتال برای خرید مدل های مختلف فراری استفاده کنند.

بن وایس، مدیرعامل کوین فلیپ، تصمیم فراری برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده را نقطه عطفی برای بازار ارزهای دیجیتال می داند. او پیش بینی می کند که شهرت قابل توجه فراری به افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال، افزایش ارزش ارزهای دیجیتال و افزایش اعتماد مصرف کنندگان کمک می کند. علاوه بر این، بن وایس معتقد است که این اقدام خودروساز معروف ایتالیایی، الهام بخش دیگر شرکت های بزرگ جهانی خواهد بود تا بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت بپذیرند.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز جمعه (26 نوامبر) از 36109 دلار تا 36636 دلار متغیر بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت ۱۸ به وقت ایران با قیمتی بالغ بر ۳۶۲۰۰ دلار معامله می شد. تغییر قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن حدود 600 دلار کاهش یافته است. حجم معاملات بیت کوین در 24 ساعت گذشته 24 میلیارد و 57 میلیون دلار بوده است و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته تقریباً 2 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از 1938 دلار به 1990 دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت 18 به وقت ایران با قیمت بیش از 1940 دلار معامله می شد. تغییر قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته منفی بوده و قیمت آن حدود 90 دلار کاهش یافته است. حجم تراکنش های اتریوم در 24 ساعت گذشته 12 میلیارد و 74 میلیون دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته بیش از 6 درصد کاهش داشته است.

منبع اکو ایران

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=30525

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.