درگیری سحر دولتشاهی و رامبد جوان پس از طلاق/ لو رفتن این عکس جنجال به پا کرد!

سحر دولتشاهی / همسر سحر دولتشاهی / عکس سحر دولتشاهی / بیوگرافی سحر دولتشاهی / سحر دولتشاهی بازیگر

سحر دولتشاهی بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که مدتی همسر رامبد جوان بازیگر و کارگردان بود. سحر دولتشاهی با بازی در سریال مسافران به کارگردانی رامبد جوان به شهرت رسید. سحر دولتشاهی هم اکنون همسر همایون شجریان است و رامبد جوان با نگار جواهریان ازدواج کرده است. عکسی از سحر دولتشاهی و رامبد جوان در مراسم تشییع پیکر آتیلا پسیانی منتشر شده است.

اولین ازدواج سحر دولتشاهی با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما در 6 اسفند 1366 بود و در واقع سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود. رابطه این زوج هنرمند از تئاتر آغاز شد، به گفته دولتشاهی آنها دوستان مشترک زیادی داشتند و از همه جا همدیگر را می شناختند و در نهایت رابطه آنها به ازدواج ختم شد. البته این ازدواج دوام نیاورد و در سال 2013 طلاق آنها در سکوت خبری رخ داد، زیرا هر دو معتقد بودند که افراد نباید وارد حریم خصوصی خود شوند! البته سحر دولتشاهی این جدایی را مثبت خواند و عنوان کرد که در سال 1392 در حالی که سال پرمشغله ای را در پیش داشت، سال را نیز در خلوتی دلنشین سپری کرد و هم از نظر بازیگری و هم از بسیاری جهات رشد کرده است. لازم به ذکر است که بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران به تهیه کنندگی همسر سابقش رامبد جوان در سال 1387 به عنوان فضانورد بسیار مورد توجه قرار گرفت.

اولین فیلم عاشقانه سحر دولتشاهی برای همایون شجریان

فرزند سحر دولتشاهی

عکسی از سحر دولتشاهی در کنار یک کودک در فضای مجازی منتشر شده و گمانه زنی ها حاکی از آن است که این کودک فرزند همایون شجریان و سحر دولتشاهی است اما این شایعه است و صحت ندارد.

سحر دولتشاهی

همایون شجریان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

همایون شجریان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و هوتن شکیبا

سحر دولتشاهی

همایون شجریان سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

منبع: رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا