دیزنی اکران سفید برفی را یک سال به تاخیر انداخت

دیزنی به تازگی اولین تصویر از فیلم لایو اکشن سفید برفی را منتشر کرده است. اکران فیلم سفید برفی یک سال به تعویق افتاده است. اخیراً تصویری از فیلم اکشن زنده سفید برفی منتشر شده توسط شرکت دیزنی، جایی که ریچل زیگلر با هفت کوتوله نشان داده می شود. دیزنی اعلام کرد که اکران فیلم لایو اکشن «سفید برفی» به کارگردانی مارک وب تقریبا یک سال به تعویق خواهد افتاد.

اکران فیلم سفید برفی

در ابتدا قرار بود اکران فیلم “سفید برفی” در تاریخ 3 آوریل 1403 (22 مارس 2024) باشد، اما به دلیل تاخیر، زمان اکران فیلم سفید برفی به طور رسمی در تاریخ 1 آوریل 1404 (21 مارس 2025) در سینماها اکران خواهد شد. فیلم سفید برفی تنها یکی از پروژه های لایو اکشن کمپانی دیزنی است و آثار دیگری مانند فیلم هرکول، فیلم لیلو و استیچ و فیلم بامبی نیز در حال ساخت هستند.

اکران فیلم سفید برفی
                                                                      اکران فیلم سفید برفی

در تصویر جدید از فیلم سفید برفی در اولین نمایش، ریچل زگلر نقش سفید برفی را در کنار هفت کوتوله بازی می کند. از جمله بازیگران این فیلم می توان به گل گدوت در نقش ملکه شرور، آنسو کابیا در نقش شکارچی و اندرو برناپ به عنوان شخصیت جدیدی به نام جاناتان اشاره کرد. این انیمیشن به عنوان اولین فیلم بلند دیزنی شناخته می شود که در سال 1937 اکران شد. بیش از 85 سال از آن زمان می گذرد و دیزنی در تلاش است تا نسخه ای به روز و لایو اکشن از این داستان کلاسیک و دوست داشتنی ارائه دهد.

منبع فیگار

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا