• امروز : سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 23 April - 2024
4

43 میلیون نفر سود سهام دریافت کردند

  • کد خبر : 36839
  • ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۷
43 میلیون نفر سود سهام دریافت کردند

به گزارش رکنا به نقل از سازمان بورس، محمد باغستانی با بیان اینکه روند مرحله دوم سپرده گذاری بهره سهام وی در خاتمه بیان کرد: در این مرحله به 43 میلیون و 825 ​​هزار و 210 سهامدار سود واریز شده است.

وی گفت: شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود شده، رکود، مشترک (دو امضایی)، ارزی و بلندمدت از مهمترین دلایل واریز نشدن سود به حساب این دسته از سهامداران است.

باغستانی با بیان اینکه سهامداران نگران دریافت سود سهام خود نباشند، تصریح کرد: کسانی که سود سهام خود را دریافت نکرده اند می توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس Sejam.ir اطلاعات خود را به روز کنند تا شرکت سپرده گذاری در در مرحله بعد، مرکز درآمد این افراد را به حساب شما واریز می کند.

مدیرعامل صمت در خصوص پرداخت سود به وراث سهام متوفی گفت: در صورتی که وراث با مراجعه به شعب شرکت های کارگزاری منتخب یا بانک ها اسناد خود را در سامانه وراثت ثبت کنند، می توانند سود سنوات قبل را دریافت کنند.

وراث سهامداران متوفی با تشکیل 360 هزار پرونده در سامانه وراثت، افزودند: برخی از وراث هنوز در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند و باید در اسرع وقت در این سامانه ثبت نام کنند تا شرایط سپرده گذاری فراهم شود. سود این افراد

باغستانی در خصوص زمان واریز مرحله بعدی سود سهام عدالت افزود: سازمان بورس و شرکت سپرده گذاری مرکزی مکاتبات و مذاکرات لازم را برای دریافت کل سود شرکت های سرمایه گذار انجام خواهند داد و امیدوارم بتوانیم سود را دریافت کنیم. . از این دسته از سهامداران در اسرع وقت و به حساب آنها واریز شود.

منبع رکنا

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=36839

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.