• امروز : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024
3

چهارمین رکورد بیت کوین در شش روز

  • کد خبر : 36744
  • ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰
چهارمین رکورد بیت کوین در شش روز

اکو ایران: همزمان با ادامه ورود سرمایه به صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین، قیمت این ارز دیجیتال بار دیگر رکوردها را شکست.

اخبار اقتصادی، بیت کوین توانست برای چهارمین بار در شش روز گذشته رکورد بالاترین سطح قیمتی خود را پشت سر بگذارد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، رکورد متوالی بیت کوین به افزایش قابل توجه ورودی صندوق به صندوق های قابل معامله در مبادلات (ETF) این ارز دیجیتال مربوط می شود. بزرگترین ارز دیجیتال جهان روز چهارشنبه (23 مارس) به قیمت بی سابقه 73623 دلار رسید. در همین حال، ورودی خالص روزانه به صندوق های ETF بیت کوین برای اولین بار در 22 مارس از 1 میلیارد دلار گذشت. در همین حال، صندوق قابل معامله بلک راک با 849 میلیون دلار سرمایه ورودی رکورد خود را شکست.

سایر ارزهای دیجیتال نیز با علاقه سرمایه گذاران قابل توجهی به بازار ارزهای دیجیتال رشد کرده اند. قیمت اتریوم در روز چهارشنبه 3.3 درصد افزایش یافت و دوباره از مرز 4000 دلار عبور کرد. رشد قیمت اتریوم در سال جاری حدود 75 درصد بوده است.

اتریوم، موفق‌ترین اکوسیستم بلاک چین از نظر تجاری در جهان، به دنبال آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار شبکه این ارز دیجیتال در روز چهارشنبه، بسیار ارزان‌تر می‌شود.

آخرین قیمت بیت کوین و اتریوم

بر اساس داده های سایت Investing، قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه (۲۳ مارس) از ۷۱۳۳۸ دلار تا ۷۳۶۲۳ دلار متغیر بود. این ارز دیجیتال تا حدود ساعت 12 شب به وقت ایران با قیمت بیش از 73050 دلار معامله می شد. تغییر قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن بیش از 2 هزار دلار افزایش یافته است. ارزش تراکنش های بزرگترین ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 49.50 میلیارد دلار بوده و ارزش این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته 9 درصد افزایش داشته است.

علاوه بر این، قیمت اتریوم در همان روز از 3935 دلار به 4078 دلار در نوسان بود. این ارز دیجیتال تا ساعت 12 شب به وقت ایران تقریباً 4 هزار دلار معامله می شد. تغییر قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود 30 دلار افزایش یافته است. حجم معاملات این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 22.38 میلیارد دلار بوده و ارزش اتریوم نسبت به هفته گذشته 4 درصد افزایش یافته است.

منبع اکو ایران

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=36744

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.