روش های بررسی آخرین وضعیت صدور کارت هوشمند سوخت/سامانه سخا چیست؟

به گزارش اخبار اقتصادی از ایلام؛ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام می تواند آخرین وضعیت مشکل را پیگیری و مشاهده کند. کارت هوشمند سوخته وی آن را به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سخا اعلام کرد و گفت: اکنون تمامی دارندگان خودرو می توانند از طریق آدرس https://sakha.epolice.ir در اینترنت و پس از تکمیل مراحل احراز هویت، از رهگیری خودروی هوشمند گزارش دهند. سوخت کارت وسیله نقلیه خود را همراه داشته باشید.

وی افزود: همچنین دریافت شماره بارکد پستی کارت های صادر شده از طریق این درگاه بدون مراجعه به کلانتری +10 با وارد کردن بارکد پستی مذکور در سامانه رهگیری پست اینترنتی به آدرس www.tracking.post امکان پذیر است. بتوانید از وضعیت توزیع کارت سوخت خود مطلع شوید.

پرویز ایدون ضمن اشاره به اینکه مالکان خودرو در صورت مفقود شدن کارت سوخت در اسرع وقت به کلانتری 10+ مراجعه و کپی درخواست کنید، تصریح کرد: در صورت وجود کارت سوخت خودرو در یکی از باجه های انتظار پستی، مالک خودرو می تواند به همان باجه انتظار مندرج در سامانه همراه با مدارک شناسایی خود و خودرو، پیگیری مرسولات پستی، بازدید و دریافت کارت.

وی در خصوص صدور کارت سوخت المثنی تنها از طریق سامانه مربوطه امکان پذیر است، گفت: تمامی کارت های سوخت دارای کد هستند و کد پیش فرض تمامی آن ها 4 رقم آخر سامانه ملی هوشمند سوخت «صاحب کارت» است. . کد ضمناً پس از دریافت کارت باید یک بار برای سوخت گیری از آن استفاده کنند تا فعال شود.

کوثر موسوی/ ایلام

منبع رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا