الحاق يک فروند هواپيماي آرجي 100 به ناوگان شرکت هواپيمايي قشم

به گزارش اخبار اقتصادی – با تلاش متخصصان تعمیر و نگهداری شرکت هواپیمایی قشم، یک فروند هواپیمای جت منطقه ای آرجی 100 با انجام چک سنگین و تأمین قطعات و تعویض 3 موتور، به ناوگان هوایی کشور اضافه شد.

به گزارش به گزارش اخبار اقتصادی به همت متخصصان تعمیر و نگهداری شرکت هواپیمایی قشم یک فروند هواپیمای جت منطقه ای آرجی 100 با انجام چک سنگین و تأمین قطعات و تعویض 3 موتور رسما به ناوگان هوایی کشور اضافه شد.

همچنین در راستای تکریم مسافر تمامی صندلی‌های این هواپیما تعویض و با صندلی‌های جدید جایگزین شدند و سیستم روشنایی داخل کابین با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان داخلی مورد تأیید سازمان هواپیمایی کشوری به سیستم روشنایی LED تجهیز شد.

متخصصین شرکت هواپیمایی قشم با همت جهادی در شرایط سخت تحریم با پشتیبانی و تأمین قطعات هواپیما صرفا و منحصرا با تکیه بر درآمد داخلی شرکت و همچنین با بهره مندی از منابع تعمیراتی داخلی، موفق به افزایش ناوگان خود شده اند.

گفتنی است با الحاق این هواپیما ماهانه 18000 صندلی به ظرفیت ناوگان هوایی کشور افزوده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم، این هواپیما با بهره‌مندی و تجهیز سامانه‌های ناوبری ماهواره‌ای قابلیت پروازهای منطقه‌ای و بین‌المللی را دارا است.

منبع آریا نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا