• امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 27 May - 2024
4

آدرس خدمات کوثر توسعه معيشت خانواده شهداست

  • کد خبر : 35192
  • ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۹
آدرس خدمات کوثر توسعه معيشت خانواده شهداست

اخبار اقتصادی–  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در آیین افتتاحیه برخی خطوط تولید کارخانه هادی برق شرکت سیمکات گفت: بنگاه داری کوثر مانند فعالیت اقتصادی جاهای دیگر نیست، وظیفه ما از هر فعل اقتصادی بصورت ریال به ریال خدمت به خانواده شهدا است.

به گزارش آریا به نقل از روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ دکتر فخاری در این آیین با اشاره به سختی کار تولیدی و صنعتی خاطرنشان کرد: بازسازی و نوسازی خطوط تولید و تلاش برای افزایش بهره وری عبادت است.

وی در بخش دیگری از کلام خود افزود: یکی از آموزه های استراتژیک حاج قاسم این نکته بود که؛ فرصتی که در دل تهدید ساخته می‌شود در دل فرصت ها به دست نمی آید. فخاری ادامه داد: هنر مدیران ما فرصت سازی در دل مشکلات و نوسانات اقتصادی و تحریم های ظالمانه بین المللی است.

وی با اشاره به نوسازی خطوط کارخانه هادی برق سیمکات اظهار داشت: سیمکات در چنین شرایطی رشد کرد و به سطحی رسید که بیش از نیمی از محصولات خود را صادر می کند.

نائب رئیس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر با اشاره به فرصت کمی که مسئولین این سازمان برای خدمت به جامعه هدف بنیاد شهید دارند، متذکر شد: حق آن جانباز شیمیایی که از درد غیر قابل توصیف هر نفس خود را می شمارد این است که مثلاً در سال آینده مباحث افزایش سرمایه در گردش، ادامه تجهیز خطوط تولید، تغییر کاربری زمین کارخانه هادی برق و انتقال آن به شهرک های صنعتی انجام شده باشد تا کوثر بتواند بر آلام آنان مرهم بگذارد.

در ادامه دکتر رحمانی معاون امور هماهنگی های اقتصادی استانداری قزوین با مقدس خواندن خدمات سازمان اقتصادی کوثر بیان داشت: ان شا الله برای خدمت بیشتر به خانواده شهدا و ایثارگران در کنار سازمان اقتصادی کوثر هستیم و همه چیز برای توسعه همکاری های استان مهیاست.

وی در نهایت با طرح چند پیشنهاداتی اقتصادی در مورد شرکت سیمکات عنوان کرد: کاهش سی درصدی قیمت تمام شده محصولات و افزایش صددرصدی حجم تولید هادی برق از برکات افتتاحیه امروز است.

این گزارش همچنین می افزاید دکتر فخاری در جمع بندی مراسم امروز هادی برق در صفحه شخصی خود در ایتا نوشت:

در بازدید سال گذشته از سیمکات و هادی برق یک تصمیم گرفته شد و امروز با افتتاح خط نوسازی شده‌ی کارخانه #هادی_برق قزوین از توابع شرکت #سیمکات چند بند از سیاست‌های 10 گانه سال جاری محقق شد و ضمن کاهش قیمت تمام شده، ظرفیت تولید رشد 100 درصدی پیدا کرد

مصادیق عمل به سیاست ها و راهبردهای سازمان:

1. رفع گلوگاه‌های تولید

2. رفع گلوگاه‌های هزینه

3. رشد تولید

4 مولدسازی تجهیزات و ماشین‌آلات راکد

 

تشکر و خداقوت به مدیران و کارکنان صبا و سیمکات بویژه جناب قاری‌زاده

با توجه به تحقق سیاست افزایش صادرات در سیمکات و تقدیر چند روز گذشته از مدیرعامل شرکت و افتتاحیه امروز، با پرداخت DPS شرکت، #پاداش منع شده در ابلاغیه اخیر، برای شرکت سیمکات، مجاز می‌شود
منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=35192

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.