• امروز : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 July - 2024
4

685 متقاضي نهضت ملي مسکن در طرقبه تخصيص پروژه شدند

  • کد خبر : 30114
  • ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۳:۲۹
685 متقاضي نهضت ملي مسکن در طرقبه تخصيص پروژه شدند

به گزارش اخبار اقتصادی – رئیس اداره راه و شهرسازی طرقبه شاندیز گفت: قرعه کشی 685 واحد طرح نهضت ملی مسکن شهر طرقبه در فرمانداری این شهرستان انجام شد.

به گزارش به گزارش اخبار اقتصادی (خراسان رضوی)، سجاد ابراهیمی رئیس اداره راه و شهرسازی طرقبه و شاندیز گفت: در مراسم قرعه کشی نهضت ملی مسکن شهر طرقبه که در محل آمفی تئاتر فرمانداری این شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین دوایر دولتی شهرستان، ‌ نماینده استانداری خراسان رضوی و نماینده اداره کل راه و شهرسازی برگزار گردید، از میان 29077 ثبت نام شدگان این طرح که تعداد 1113 نفراز آنان تایید نهایی شده اند، پس از ارسال پیامک و پاسخ متقاضیان در دو گروه انبوه سازی و گروه ساخت دسته بندی انجام شد.

وی ادامه داد: با تایید شورای مسکن شهرستان و مکاتبه اداره بهزیستی 32 واحد بدون قرعه کشی جهت توانیابان معرفی شده اختصاص پیدا کرد.

ابراهیمی اظهار داشت: منتخبین انبوه سازی در سایت های شهید سلیمانی 11.5 هکتار و سایت شهید باهنر 0.8 هکتار و منتخبین گروه ساخت در سایت 11.5 هکتاری شهید سلیمانی جانمایی و تخصیص زمین شدند.

وی در ادامه افزود: منتخبین پس از دریافت پیامک که توسط اداره کل راه و شهرسازی به آنها ارسال می شود، مکلفند ظرف مدت 15 روز نسبت به واریز مبلغ آورده اولیه 40 میلیون تومان اقدام کنند که در غیر این صورت اداره کل راه و شهرسازی پس از اخطار عدم واریزی نسبت به حذف و جایگزینی افراد باقیمانده مختار است.

رییس اداره راه و شهرسازی طرقبه و شاندیز درخصوص گروه ساخت نیز اعلام کرد: پس از ارسال پیامک به متقاضیان نسبت به انتخاب گروه، قطعه زمین و واحد مربوطه اقدام خواهد شد.

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=30114

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.