• امروز : دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 22 July - 2024
6

6 دستور کار در جلسه شوراي مسکن استان خراسان رضوي بررسي شد

  • کد خبر : 29072
  • ۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۵:۴۴
6 دستور کار در جلسه شوراي مسکن استان خراسان رضوي بررسي شد

به گزارش اخبار اقتصادی – جلسه شورای مسکن خراسان رضوی با شش دستورکار به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان (دبیر شورا) و سایر اعضا در محل سالن جلسات باهنر استانداری برگزار و آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن و نیز آخرین اقدامات در خصوص تخصیص اعتبارات بانکی مورد بحث بررسی قرار گرفت.

به گزارش به گزارش اخبار اقتصادی (خراسان رضوی)، وحید داعی مدیر کل راه وشهرسازی استان خراسان رضوی درخصوص آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن اظهار کرد: براساس اقدامات انجام شده تا کنون 459 هزار و 881 نفر در کل استان نسبت به ثبت نام در طرح سامانه نهضت ملی مسکن اقدام کرده اند که از این تعداد تا کنون 154 هزار و 669 متقاضی حایز شرایط و 127 هزار و 767 نفر نیز تایید نهایی شده اند.

داعی ضمن اشاره به مصوبات جلسه قبل افزود: این جلسه به منظور پیگیری مصوبات جلسه قبل در خصوص، گزارش وضعیت مسکن استان درحوزه های پایش متقاضیان، بررسی عملکرد بانک‌ها در خصوص اعطاء تسهیلات بانکی، تامین زمین، جوانی جمعیت، آماده سازی سایت ها و انعقاد قراردادها و بررسی روند پیشرفت عملیات اجرایی توسط دستگاه های خدمات رسان و بازآفرینی شهری بود.

گفتنی است سه فرماندار شهرستان تایباد، تربت جام و بردسکن به صورت حضوری در جلسه شرکت و آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن شهرستان های خود را شرح دادند.

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=29072

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.