• امروز : جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 1 March - 2024
1

وزیر صمت : وضعیت بازار خودرو خوب خواهد بود صبور باشید

  • کد خبر : 34353
  • ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۳
وزیر صمت : وضعیت بازار خودرو خوب خواهد بود صبور باشید

اخبار اقتصادی _ عباس علی آبادی با بیان اینکه تولید خودروهای داخلی و مونتاژی را افزایش داده‌ایم، گفت: وضعیت بازار خودرو خوب خواهد بود، مردم صبر و حوصله کنند، روندها رو به بهبود است.

به گزارش اخبار اقتصادی به نقل از همشهری آنلاین ، امروز عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بیست و ششمین دوره همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران در جمع خبرنگاران، گفت: وضعیت بازار خودرو رو به بهبود است اما عده‌ای در این بازار به دنبال منافع خود و سودهای کلان هستند و لذا از این وضعیت سوء استفاده می کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تولید خودروهای داخلی و مونتاژی را افزایش داده‌ایم، افزود: بدون تردید می‌گویم که وضعیت بازار خودرو خوب خواهد بود، مردم صبر و حوصله کنند روندها رو به بهبود است.

وی در مورد عرضه خودروهای وارداتی بیان داشت: عرضه آزاد در خودروهای وارداتی داریم و تا پایان امسال تعهداتمان در خصوص عرضه خودروهای وارداتی انجام می شود و به پایان می‌رسد.

علی آبادی اظهار داشت: عرضه همزمان خودرو برقی و بنزینی در سامانه خواهیم داشت و مردم می‌توانند انتخاب کنند.

وی درباره عرضه خودرو به جانبازان اظهار داشت: در کارگروه ۲ درخواست اخیر آنها در خصوص وکالت و واردات تجهیزات مورد بررسی و موافقت قرار گرفت که امیدوارم توسط دولت نیز به تصویب برسد.

منبع شفقنا

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=34353

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.