• امروز : جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 1 March - 2024
0

مسائل مربوط به توسعه پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان بررسی شد/ ضرورت رفع نواقص اطلاعات برای دهک بندی‌ها

  • کد خبر : 33121
  • ۱۱ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۶
مسائل مربوط  به توسعه پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان بررسی شد/ ضرورت رفع نواقص اطلاعات برای دهک بندی‌ها

اخبار اقتصادی – سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش اخبار اقتصادی به نقل از خانه ملت، مهدی طغیانی ، در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز (دوشنبه11 دی ماه) کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:گزارش نحوه تخصیص و پرداخت یارانه‌ها و بررسی آخرین وضعیت اجرای احکام قانونی مربوط به ایجاد و توسعه پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در جلسه عصر امروز این کمیسیون اجتماعی استماع شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه نمایندگان سوالاتی را پیرامون فعالیت پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان اعم از نواقص اطلاعات افراد در زمینه شکل گیری دهک بندی‌ها و به روز نبودن اطلاعات در این پایگاه، مطرح کردند و عسگریان، معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بسیاری از این سوالات پاسخ داد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: همچنین نماینده مرکز پژوهش های مجلس در این جلسه درباره چرایی عدم حذف 3 دهک بالای جامعه و سرنوشت اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در سال آینده و عدم اشاره آن در بودجه سال 1403 نکاتی را مطرح کرد.

طغیانی تاکید کرد: نهایتا در جمع‌بندی این جلسه مقرر شد تا مجددا جلسه‌ای با مدیریت توسلی، عضو کمیسیون اقتصادی و سایر نمایندگان با عسگریان، معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت بررسی برخی از نواقص احصا شده اعم از نواقص اطلاعات افراد در زمینه شکل‌گیری دهک بندی‌ها، برگزار شود.

وی اظهار کرد: همچنین مقرر شد تا در این جلسه روی 3 بخش از موضوعات اعم از نحوه سازوکار دریافت اطلاعات افراد، صحت سنجی اطلاعات و کامل کردن آنها بحث و بررسی صورت گرفته و گزارشی در این بخش تهیه شود./

پایان پیام

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=33121

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.