لاستیک خارجی برای تنظیم بازار وارد می شود/ موضوع خودرو را از ذهن مردم پاک می کنیم

به گزارش اخبار اقتصادی، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: وزارت سکوت به دنبال ایجاد آرامش برای مردم در بازار خودرو ما به سمتی حرکت می کنیم که موضوع خودرو را از ذهن مردم پاک کنیم.

به سوالی در مورد پاسخ داد واردات خودرو وی در خصوص ایثارگران افزود: بر اساس مجوزهای اعلام شده از سوی بنیاد شهید و بنیاد ایثارگران برای خودروسازان، وزارت صلح طبق مقررات موجود عمل خواهد کرد. اقدامات لازم در این زمینه نه از سوی وزارت صنعت، بلکه توسط خود خودروسازان انجام خواهد شد.

وزیر صامت با بیان اینکه برای تامین لاستیک مورد نیاز خود در بازار نگران بازار نباشند، تصریح کرد: مردم برای جلوگیری از سوء استفاده از ناهماهنگی ایجاد شده در بازار به بازار حمله نکنند.

لاستیک خارجی برای تنظیم بازار وارد می شود

علی آبادی گفت: زیاد شود تولید لاستیک اقدامات گسترده ای در کشور و به تعداد کافی اتخاذ شده است واردات لاستیک برنامه ریزی شده است. به زودی آرامش خوبی در این بازار حاکم خواهد شد.

وزیر صامت درباره نبود لاستیک با قیمت دولتی در سیستم توزیع روغن و لاستیک گفت: مردم می توانند از طریق سامانه های تعیین شده از سوی وزارت صنعت و بازرگانی، سامانه های فروش شرکت های لاستیک را بررسی کنند.

وی تصریح کرد: اکنون در این سامانه ها لاستیک در انبار موجود است و مردم می توانند با مراجعه به سامانه نیاز خود را تامین کنند.

ادامه مطلب

منبع رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا