• امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024
1

8 هزار و 404 واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی افتتاح شد

  • کد خبر : 38428
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۳
8 هزار و 404 واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی افتتاح شد

به گزارش اخبار اقتصادی و اعلام شده است وزارت راه و شهرسازی با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی امروز 18 اردیبهشت ماه عملیات ساخت 10 هزار و 221 واحد مسکونی در استان آغاز شد.

همچنین آغاز عملیات آماده سازی اولین شهر مسکونی آذربایجان شرقی به مساحت 152 هکتار در شهرستان آذرشهر، روند آماده سازی اولین دهکده شهری استان میز با ظرفیت 1400 قطعه. در شهرستان سراب افتتاح باب مدرسه هوشمند به مساحت 1865 متر مربع و احداث 4 کلاس درس 12 کلاسه به مساحت 15600 متر مربع در شهر جدید سهند و آغاز ساخت ساخت مسجد علامه محمدتقی جعفری به مساحت 2524 متر مربع در شهر سهند از برنامه های وزیر راه در آذربایجان شرقی است.

لازم به ذکر است مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی صبح امروز در یک سفر کاری وارد تبریز شد و مورد استقبال استاندار آذربایجان شرقی و مدیران کل نهادهای مرتبط قرار گرفت.

بازدید از قطعه ششم بزرگراه تبریز ارومیه، افتتاح طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند و بازدید از کمربندی ایلخچی از برنامه های سفر یک روزه بذرپاش به آذربایجان شرقی است.

وزیر راه و شهرسازی و معاونانش امروز نیز در جلسه شورای کاهش حوادث رانندگی و شورای مسکن استان شرکت خواهند کرد و بعداً از ترمینال در حال ساخت شماره 2 فرودگاه تبریز بازدید خواهند کرد. .

وزیر راه و شهرسازی: رشد بخش املاک و مستغلات از منفی 13.8 در سال 2019 به مثبت 4.8 در سال 1402

مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاحیه هشت هزار و 404 پروژه تکمیل شده نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی افزود: امروز تعداد پروژه های ملی مسکن که مراحل شروع، تکمیل و یا در مرحله کار آن ها آغاز شده است، 2 هزار و 540 هزار واحد است.

وی با بیان اینکه شاهد رشد خوبی در پروژه های نهضت ملی مسکن هستیم، تاکید کرد: اگر شبکه بانکی کمک کند سرعت پیشرفت افزایش می یابد.

وی یادآور شد: افتتاح امروز طرح های نهضت ملی مسکن حاصل تلاش چندین دستگاه تامین مالی و زمینی کشور است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: اجرای 10 هزار و 221 واحد طرح ملی مسکن نیز از امروز در شهرهای سهند، مراغه، میانه، آذرشهر و سراب آغاز می شود که امیدواریم هر چه سریعتر به متقاضیان ارائه شود. . ممکن است.

بذرپاش گفت: عزم دولت جدی است و یکی از وظایف و وعده های اصلی دولت و قانون تامین مسکن مردم است.

منبع رکنا

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=38428

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.