فوری/ شرایط فروش فوق العاده خودروی محبوب ایران خودرو اعلام شد + جزئیات

متقاضیان ثبت نام پژو پارس باید نیمی از مبلغ 294 میلیون را به عنوان پیش پرداخت و مابقی مبلغ را در زمان تحویل یعنی 3 ماهه بر اساس قیمت کارخانه محصولات واریز کنند. ایران خودرو پرداخت رنگ پژو پارس نیز سفید است.

طرح فروش فوق العاده مهر 1402 ایران خودرو از امروز شنبه 1402/07/15 آغاز و تا روز سه شنبه 25/07/1402 ادامه خواهد داشت.

تکمیل مراحل ثبت نام تنها با مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی https://esale.ikco.ir/ امکان پذیر است، در صورتی که متقاضیان پرداخت را از طریق سایت دیگری انجام دهند، ایران خودرو مسئولیتی نخواهد داشت.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده اند و اسامی آنها به عنوان اولویت سوم فروش ویژه پاییز 1402 (تماس) به این شرکت اعلام شده و از سوی شرکت ایران خودرو و یا در سایت واحد فروش اینترنتی ایران خودرو پیامک ارسال شده است. به آدرس ir.ikco.esale نام آنها درج شده است می توانند برای ثبت نام پژو پارس اقدام کنند.

تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در سیستم یکپارچه اولویت بندی تخصیص خودرو و سایر معیارهای اعلام شده توسط مقامات نظارتی خواهد بود.

هزینه های قانونی پرداختی مشتری اعم از حق بیمه شخص ثالث، مالیات و سایر موارد مربوط به این قرارداد بر اساس نرخ ها و قوانین در زمان ثبت نام و در صورت تغییر مبالغ تا زمان تحویل خودرو محاسبه می شود. مابه التفاوت در تمامی موارد به عهده مشتری می باشد.

خودروی ثبت نامی دارای بیمه شخص ثالث برابر با آخرین سقف قانونی اعلام شده در زمان تحویل خودرو خواهد بود.

در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودرو در حالت فروش فوق العاده (تماس) با موعد تحویل 90 روزه طبق شرایط قرارداد معادل 36% سالانه (3% ماهیانه) خسارات ناشی از تاخیر خواهد بود بر اساس تعداد روز محاسبه و طبق قوانین پرداخت می شود.

در صورت ارتقای استانداردهای ملی در محصولات تولیدی در طول سال، 1402 دستگاه به خودروی پایه فعلی اضافه می شود که ایمنی و راحتی بیشتری را برای مصرف کننده فراهم می کند و خودروی انتخابی خودروی پایه محصول خواهد بود. ، و قیمت خودرو با کلاس جدید محاسبه و از پیش محاسبه می شود که از فاکتور و از خریدار دریافت می شود.

همشهری آنلاین

منبع رکنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا