• امروز : دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 24 June - 2024
4

عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازي استان اصفهان نسبت به برنامه اجرايي سال 1402 بررسي شد

  • کد خبر : 30018
  • ۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳
عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازي استان اصفهان نسبت به برنامه اجرايي سال 1402 بررسي شد

به گزارش اخبار اقتصادی – جلسه پایش عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان نسبت به برنامه اجرایی سال 1402 با حضور مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.

به گزارش به گزارش اخبار اقتصادی از استان اصفهان؛ جلسه پایش عملکرد برنامه اجرایی ابلاغی از سوی سازمان ملی زمین و مسکن در سال 1402 با حضور ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و معاونین ذیربط در سالن اجتماعات اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان برگزار شد.

در این نشست سرفصل‌هایی از عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازی استان در حوزه املاک و حقوقی، فنی و مهندسی، مشارکت و مولدسازی و همچنین پشتیبانی منابع بررسی شد.

برنامه اجرایی بر اساس ظرفیت‌ها و قابلیت‌های منطقه‌ای ناظر بر تکالیف طرح نهضت ملی مسکن تدوین شده است و برخی سرفصل‌های آن در حوزه املاک و حقوقی شامل تحویل و تحول اراضی وزارت جهاد کشاورزی به سازمان، تحصیل اراضی، آرشیو اسناد، ایجاد بایگانی الکترونیک، بازشماری منابع سازمان، تأمین مسکن ایثارگران و واگذاری‌های اراضی مسکونی و غیر مسکونی است.

در این جلسه با پایش میدانی و فنی شاخص‌های برنامه‌ای و پایش تحقق عملکرد، نقاط ضعف و قوت استان بر اساس شرایط متفاوت مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه با توجه به عملکرد اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در شاخص‌های ابلاغی، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین حوزه‌های مختلف به تشریح اقدامات و موانع موجود برای تحقق 100 درصدی برخی برنامه‌ها پرداختند و تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات و پیش‌برد اهداف اتخاذ شد.

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=30018

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.