تمهيدات راهداري کردستان براي جابجايي مسافران قطار سنندج

به گزارش اخبار اقتصادی – اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان در راستای تسهیل در رفت و آمد مسافران قطار، تمهیدات لازم برای برای جابجایی مسافران از داخل شهر سنندج به ایستگاه قطار و برعکس در نظر گرفته است.

به گزارش به گزارش اخبار اقتصادی (کردستان) فرزاد حسنی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان اظهار کرد: با توجه به زمان بندی برنامه حرکت قطار سنندج در روزهای سه شنبه و جمعه و به منظور تسهیل رفت و آمد مسافران از داخل شهر به ایستگاه قطار، ماشین های سواری و مینی بوس در ترمینال سنندج و ایستگاه قطار مستقر شده است.

حسنی افزود: در حال حاضر 6 دستگاه مینی بوس و 10 دستگاه سواری در حال خدمت رسانی هستند و در صورت نیاز، این ظرفیت افزایش خواهد یافت.

وی به کرایه جابجایی مسافران نیز اشاره کرد و ادامه داد: کرایه ماشین‌های سواری برای هر نفر 300 هزار ریال و مینی بوس نیز برای هر نفر 200 هزار ریال در نظر گرفته شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان از همشهریان درخواست کرد از تردد با وسایل نقلیه شخصی خودداری کنند و از وسایل نقلیه عمومی برای تردد استفاده کنند چراکه مزایایی چون بیمه مسافر در رفت و آمد ها قابل استفاده است.

منبع آریا نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا