تسهيلات 550 ميليون توماني نهضت ملي مسکن به همه واحدهاي در حال ساخت کرمانشاه تعلق مي‌گيرد

به گزارش اخبار اقتصادی – مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از اختصاص وام 550 میلیون تومانی نهضت ملی مسکن به همه واحدهای در حال ساخت در قالب این طرح در کرمانشاه خبر داد.

به‌گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (کرمانشاه)، رامین الماسی در حاشیه بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه 250 واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهرستان جوانرود، اظهار کرد: با پیگیری استاندار کرمانشاه، وام 550 میلیون تومانی نهضت ملی مسکن به همه واحدهای در حال ساخت در قالب این طرح در استان با هر درصد پیشرفت فیزیکی تعلق خواهد گرفت.

وی افزود: در حال حاضر این وام در کشور تنها به واحدهای درحال ساختی تعلق می‌گیرد که بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند که کرمانشاه از این امر مستثنی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه اضافه کرد: تاکنون 1500 واحد در استان از این شرایط استفاده کرده‌اند. 

وی در ادامه در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن در جوانرود هم گفت: در این شهرستان 2500 متقاضی ثبت نام شده مورد تایید قرار گرفته‌اند که برای 250 متقاضی پروژه در حال اجرا است. 

الماسی خاطرنشان کرد: همچنین حدود 28 هکتار زمین دیگر هم اختصاص داده شده تا برای 1500 متقاضی واحدهای دو طبقه احداث کنیم. 

به گفته این مسئول برای مابقی متقاضیان هم زمین در نظر گرفته است و در خصوص پروژه 250 واحدی طرح نهضت ملی مسکن جوانرود گفت: این پروژه در زمینی به مساحت یک هکتار در حال احداث است که شامل 250 واحد خواهد داشت. 

وی تعداد طبقات هر بلوک را 6 و 5 طبقه اعلام کرد و افزود: در هر طبقه چهار واحد وجود دارد و متراژ هر واحد هم 86 متر با دو اتاق خواب خواهد بود. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه پیشرفت فیزیکی این پروژه را 9 درصد خواند و گفت: عملیات اجرایی این پروژه از حدود سه ماه پیش آغاز شده و طبق پیش بینی‌ها و در صورت تامین منابع 18 ماه دیگر به پایان خواهد رسید.

منبع آریا نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا