• امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 21 February - 2024
0

تحریف و تقطیع اظهارات وزیر درباره فساد چای دبش

  • کد خبر : 33794
  • ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۸
تحریف و تقطیع اظهارات وزیر درباره فساد چای دبش

اخبار اقتصادی – وزیر اقتصاد به صراحت موضوع چای دبش را فساد خوانده و به مردم اطمینان داده است که دولت در احقاق حقوق مردم و برخورد با فساد هیچ خط قرمزی ندارد.

به گزارش سرویس اقتصادی آریا به نقل از شادا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سوء برداشت‌هایی که با تقطیع اظهارات وزیر اقتصاد درباره فساد چای دبش صورت گرفته، توضیح داد: دولت هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد ندارد و این موضوع به صراحت در سخنان وزیر اقتصاد بیان شده است.

همچنان که دکتر خاندوزی اعلام کرده است: «دولت بنا نیست خاکروبه‌ها را زیر فرش‌ها پنهان کند، نمی‌خواهد روی فسادها سرپوش بگذارد و قرار نیست عده‌ای در حاشیه امن باشند.» بنابراین درباره فساد چای دبش هم بعید ترین برداشت، تقطیع سخنان وزیر و ادعای توجیه این فساد است.

وزیر اقتصاد به مردم اطمینان داد که پول ارز دریافت شده بازگشته است اما در عین حال تصریح کرد که حتما فساد اتفاق افتاده و کسی دنبال لاپوشانی این مساله نیست، همچنانکه پرونده به قوه قضاییه ارجاع شده و ان‌شاءالله قوه قضاییه رأی محکم و قطعی و اشد مجازات را صادر خواهد کرد.

با وجود اظهار نظر صریح وزیر اقتصاد، این سوءبرداشت‌ها با تحریف و تقطیع سخنان و ادعای توجیه فساد کاملا غیر منطقی و نادرست است.

منبع آریا نیوز

لینک کوتاه : https://akhbareghtesadi.com/?p=33794

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.