برنامه‌ریزی برای برگزاری نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و امارات

به گزارش اخبار اقتصادی – وزیر راه و شهرسازی کشورمان ‌در دیدار سفیر امارات متحده عربی بر برگزاری سومین نشست کمیسیون اقتصادی دو کشور و اجرایی شدن تفاهمات انجام شده تأکید کرد.

به گزارش به گزارش اخبار اقتصادی، بر اساس هماهنگی های انجام شده و به منظور توسعه مناسبات اقتصادی، حمل و نقلی و ترانزیتی دو کشور ایران و امارات متحده عربی و پیگیری امور مرتبط با سومین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی،صبح امروز 15 آبان، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی به عنوان رئیس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی با سیف الزعابی سفیر امارات متحده عربی در ساختمان شهید دادمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، طرفین بر ضرورت جلوگیری از ادامه جنایات رژیم صهیونیستی نسبت به مردم مظلوم فلسطین و محکومیت این جنایات، تاکید کردند.

مقامات دو کشور ایران و امارات متحده عربی در این دیدار، پس از بررسی روند مناسبات حمل و نقلی و ترانزیتی در حوزه‌های دریایی، هوایی، و حمل و نقل ترکیبی بر ارتقای روابط و اجرایی شدن تفاهمات انجام شده بین دو کشور تاکید کردند.

در این نشست دو جانبه موضوعات مختلف اقتصادی از جمله موضوعات سرمایه‌گذاری، تجاری، کشاورزی، صنعتی، علمی و دانش‌بنیان در چارچوب کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور توسط وزیر راه و شهرسازی کشورمان و سفیر امارات متحده عربی مورد بحث و بررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.

همچنین، در این دیدار بر برگزاری سومین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در زمان مقرر، تاکید شد.

مهرداد بذرپاش رئیس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور ایران و امارات متحده عربی است.

منبع آریا نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا